PROFESJONALNE SYSTEMY AUDIOWIZUALNE (AV)

SYSTEMY WIDEO I MULTIMEDIA

Jednym z najważniejszych elementów systemu prezentacji audiowizualnej jest niewątpliwie odpowiednio dopasowany do warunków pomieszczenia system projekcyjny. Oferowane przez nas rozwiązania bazują na światowej klasy produktach i technologii dostarczanej przez naszych partnerów. Wśród nich znajdują się urządzenia przeznaczone do wyświetlania obrazu od projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, poprzez ściany wideo, tablice i flipcharty interaktywne, aż po profesjonalne systemy opierające się na zaawansowanych media serwerach. Całość oferty uzupełniają akcesoria takie jak windy elektryczne i uchwyty do projektorów i monitorów.

SYSTEMY AUDIO

Do zapewnienia komfortowego odbioru wrażeń słuchowych i przekazywanych treści istotnym aspektem jest system nagłośnieniowy we wszelkiego rodzaju salach konferencyjnych, audytoriach, galeriach, salach kinowych, muzeach, restauracjach, czy klubach. Dzięki najlepszym markom i szerokiemu asortymentowi oferujemy niepowtarzalne brzmienia dostarczając zarówno nagłośnienie konferencyjne, jak i koncertowe, takie jak głośniki sufitowe, ścienne i wolnostojące. Dzięki symulacjom akustycznym dobierzemy najlepszy system dostosowany do konkretnych wymagań i kubatury pomieszczenia. Nasze portfolio uzupełnia szeroka gama mikrofonów wokalnych, prezenterskich oraz na gęsiej szyi.

SYSTEMY STEROWANIA

Systemy sterowania integrują w sobie prostotę obsługi oraz możliwość zarządzania wieloma urządzeniami, sterując nawet najbardziej złożonymi systemami AV. Interfejs sterowania przygotowywany jest indywidualnie pod dany projekt, wykorzystując do tego celu panele dotykowe ścienne, stołowe lub wbudowane w mediaporty oraz urządzenia mobilne, tj. tablety, czy smartfony. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz klawiatur sterujących, paneli przyciskowych z dowolnym nadrukiem na przyciskach, które same w sobie mogą stanowić kontroler dla mniej wymagających sal. Istnieje możliwość integracji z innymi systemami, tj. oświetleniem, wentylacją, klimatyzacją oraz BMS.

SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE I TELEKONFERENCYJNE

Dzięki systemowi wideokonferencyjnemu i telekonferencyjnemu można zredukować nawet do 80% kosztów związanych z wyjazdami służbowymi, minimalizując wydatki i oszczędzając cenny czas pracowników. Jest to niezawodne narzędzie służące do codziennego kontaktu, równoważne dla wielu firm co połączenia telefoniczne, czy też mailowe. Odległość pomiędzy uczestnikami spotkania i godziny spędzone w podróży nie odgrywają tu już żadnego znaczenia. W bardzo krótkim czasie następuje zwrot z poniesionej inwestycji w profesjonalny system wideokonferencyjny. W naszej ofercie znajdują się terminale i aplikacje wideokonferencyjne uzupełnione o pełną infrastrukturę systemu.

SYSTEMY REZERWACYJNE SAL

System rezerwacyjny sal jest intuicyjnym rozwiązaniem z obsługą wiodących na rynku kalendarzy takich jak Exchange, Office 365, Google Calendar, NFS, G Suite, Micros, Scientia i systemów rozkładowych stosowanych w przemyśle korporacyjnym, edukacyjnym i hotelarskim. Umożliwia w prosty i bezproblemowy sposób na zarządzanie przestrzeniami i zasobami konferencyjnymi. System zapewnia elastyczną formę obsługi pomieszczeń, a użytkownik ma możliwość rezerwacji sal z poziomu swojego programu komunikacyjnego z poziomu laptopa, urządzenia mobilnego, czy też bezpośrednio z panelu dotykowego znajdującego się przed salą. Możliwa jest integracja paneli z Digital Signage.

SYSTEMY DIGITAL SIGNAGE

Digital Signage wykorzystywany jest w wielu obiektach, tam gdzie istotnym jest przekazanie w sposób szybki i czytelny cyfrowych treści i wiadomości. Cechuje go prostota w obsłudze i możliwość zdalnego i centralnego sterowania siecią monitorów informacyjnych. Wykorzystywany jest w hotelach i centrach konferencyjnych, na lotniskach, dworcach, galeriach, we wszelkiego rodzaju punktach usługowych. W naszej ofercie znajdują się systemy proste, składające się z jednego monitora i playera, po systemy bardzo rozbudowane z możliwością połączenia do kilku tysięcy takich monitorów. Wykorzystujemy do tego celu monitory LCD, LED, dotykowe, projektory, tablice LED i systemy holograficzne.

SYSTEMY HOT DESKING

Ideą systemu hot-desking są wspólne biurka – tymczasowe stanowiska pracy. Pracownicy, wchodząc do biura, wybierają dowolne biurko. System pomaga przedsiębiorstwom lepiej wykorzystać przestrzeń zmniejszając liczbę niewykorzystywanych biurek. Do zarządzania taką przestrzenią z pomocą posłużą systemy hot-desking. Wachlarz funkcjonalności jest szeroki, począwszy od prostej w obsłudze aplikacji na telefon, poprzez monitory poglądowe i kioski interaktywne wizualizujące mapę biura, a skończywszy na panelach dotykowych zamieszczonych na biurkach, świecących na zielono i czerwono. Dopełnieniem systemu są czujki obecności służące do pomiaru utylizacji pracowników.

SYSTEMY DYSKUSYJNE

Systemy dyskusyjne instalowane są w prestiżowych salach konferencyjnych, salach obrad i kongresowych, umożliwiając w dogodny sposób wypowiedzi uczestników tychże spotkań. Pulpity systemu dyskusyjnego znajdują się wyeksponowane bezpośrednio przed uczestnikami, dlatego nie bez znaczenia jest wygląd i jakość wykonania pulpitu, gdyż staje się on integralną częścią sali. Domyślna konfiguracja każdego systemu przewiduje zastosowanie jednego uprzywilejowanego pulpitu, przy pomocy którego zarządca spotkania może udzielać lub odbierać głos mówcom. Istnieje możliwość połączenia systemu dyskusyjnego z aparaturą symultaniczną i nagłośnieniem konferencyjnym.

OŚWIETLENIE CYFROWE

Jesteśmy producentem niestandardowego oświetlenia sceniczno-architektonicznego, w oparciu o cyfrowe LED’y RGBW. Nasz zespół projektantów opracowuje i przygotowuje koncepcję, a następnie wdraża ją w życie. Jesteśmy w stanie wyprodukować „żyjące” oświetlenie. Wyobraźmy sobie sufit w klubie usiany tysiącem pixeli, a każdym pixelem możemy zarządzać niezależnie i nadać mu odpowiednią barwę. Jesteśmy w stanie stworzyć efekt przepływającej fali idealnie współgrającej z muzyką. Kiedy umieścimy każdy pixel w mlecznej kuli, a kulę zamontujemy na lince i wyposażymy w miniaturową wciągarkę uzyskamy ruchome świetlne konstrukcje, tzw. oświetlenie kinetyczne.

ROZWIĄZANIA INNOWACYJNE

Nasz zespół projektantów i specjalistów gotowy jest podjąć się niemal każdego zadania wymagającego kreatywności i stworzenia czegoś nowatorskiego, czegoś co jeszcze nie istnieje, albo nie ma tego w sprzedaży masowej. Projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, począwszy od prostych układów scalonych, poprzez systemy ułatwiające i automatyzujące pracę, a skończywszy na zaawansowanych systemach kontroli, ruchomych świetlnych konstrukcjach i hologramach 3D. W połączeniu z systemami projekcji, nagłośnienia i sterowania jesteśmy w stanie stworzyć multimedialne dzieła sztuki, jedyne w swoim rodzaju.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
KONTAKT